Ahmet bebek için düzenlenen yardım kampanyasına öncü olan Odunpazarı Dernekler Platformu Onursal Başkanı Volkan Doğan, “Artık bizim de evladımız olan Ahmet’in yüzündeki gülümseme bize en büyük hediyedir. Hayırseverlerimize şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Atila – Fatma Sevinç çiftinin bebekleri Ahmet, Eskişehir’de geçirdiği kaza sonucu vücudunda birinci derece yanıklar oluşması sonucu ciddi şekilde yaralanmıştı. Gerçekleştirdiği ev ziyaretleri sırasında Ahmet bebeğin durumunu öğrenen Odunpazarı Dernekler Platformu Onursal Başkanı Volkan Doğan’ın öncülüğünde tedavisi için yardım kampanyası başlatılmış ve hayırseverlerden yardım yağmıştı.

İKİNCİ AMELİYATINI DA OLDU

Türkiye’nin önde gelen Plastik ve Estetik Cerrahlarından Prof.Dr. Mehmet Mutaf’ın Şubat ayında gerçekleştirdiği ilk ameliyat başarıyla sonuçlanmıştı. Prof.Dr. Mehmet Mutaf’ın Bodrum’da yaptığı ikinci ameliyatın da başarıyla sonuçlanması ve ameliyat sonrasında Ahmet’in yüzündeki gülücükler Sevinç ailesini mutluluğa boğdu. Kaza sonrasında göz kapakları yanan, vücudunda ciddi yanıklar oluşan, ellerini ve kolunu kullanamayan Ahmet bebeğin büyük gelişme gösterdiği belirtildi. Tedavisi devam eden Ahmet bebek, bir yıl sonra bir ameliyat daha olacak.

DOĞAN: DAYANIŞMAMIZIN SEMBOLÜ

Odunpazarı Dernekler Platformu Başkanı Volkan Doğan, Ahmet bebeğin tedavisini yakından takip ettiklerini belirterek, “İkinci ameliyatın da başarıyla gerçekleştiği haberini almanın sevincini yaşıyoruz. Artık bizim de evladımız olan Ahmet’in yüzündeki gülümseme bize en büyük hediyedir. Milletimiz asil duyguları ile seferber oldu. Ahmet bebek, yardımlaşma ve dayanışmamızın, birlik ve beraberliğimizin en güzel sembollerinden biri olmuştur. Başta Eskişehirli hemşehrilerim olmak üzere, Ahmet bebek için yardımda bulunan tüm hayırseverlere bir kez daha şükranlarımı iletiyorum. Ahmet bebek için dualarımızı eksik etmeyelim” dedi.