Tülomsaş Sosyal Tesislerinde saat 14:00’da gerçekleşen bayramlaşma töreninde AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, “AK Parti hükümeti olarak birlik ve beraberlik duygusundan ayrılmadan tam 16 yıldır bu millete yakışır bir şekilde çalışmaya ve her platformda siz değerli milletimizi temsil ettiğimize inanıyorum. Kuşkusuz ki bugün burada bulunan her dava arkadaşımız AK Parti için her dönem var gücüyle çalışmış, teşkilatımızın birliği ve dirliği için elinden geleni yapmıştır. Ancak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bir dönemden geçiyoruz”

AK PARTİ YALNIZ TÜRKİYE’NİN DEĞİL DÜNYA’NIN UMUDU

24 Haziran seçimlerine değinen Prof. Dr. Emine Nur Günay, “Güçlü hükümet, güçlü Türkiye diyerek yola çıktık. Reformcu bir anlayış içinde; istikrar, öngörülebilirlik ve belirsizliklerin azalması için elimizi taşın altına koyduk. AK Partiye gönül vermiş siz değerli teşkilat ile bugün bir araya gelerek her zamanki gibi desteğinizi arkamızda hissettirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bugün burada bir arada olmak birlik ve beraberliğimizin nişanesidir. Her dönemde, başarısını milletine borçlu bir hükümet olmanın gururuyla her zaman ve hep birlikte yolumuza devam edeceğiz. Allah’ın takdiri, milletimizin desteği ile girdiği her seçimden zaferle çıkan AK Parti ülkemizde siyasetin vücut bulmuş halidir. Unutmamalıyız ki AK Parti yalnızca ülkemizde bize oy vermiş veya vermemiş milyonların değil, Ortadoğu’nun umududur, Balkanların umududur” ifadelerine yer verdi.

 

Prof. Dr. Günay, “Milletimizin huzur ve selameti için ülkemiz, bölgemiz ve dünyada barış ve istikrarı korumak için fedakârca görev yapan bütün asker ve polislerimizin de mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.  Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, ailelerine sabır ve metanet diliyorum. Vakit Türkiye Vakti. 1 oyun bu seçimlerde çok büyük bir önemi var. İşte bu bir oy için kalan 7 günde hem çok çalışacağız hem de sandıklara sahip çıkacağız” diyerek sözlerini noktaladı.