Frigya Haber çok hızlı yükseliyor

Eskişehir'in web ve medya ajansı olan Eskişehir Ajans tarafından yayınlanan bölgenin en iyi haber sitesi Frigya Haber ,1 aydır yayın hayatında. Bölgenin nabzını tutacak olan site, izlenme ve hit olarak çok hızlı yükselirken, ziyaretçilerinin olumlu dönüşleri ile daha iyi hizmet verebilmek için yeni projeler de hazırlıyor.

Eskişehir Haber artık Frigyahaber ile birleşiyor

Uzun yıllardır Eskişehir gündemini takip eden ve iş ciddiyetiyle ön plana çıkan eskisehirhaber.com.tr, artık daha büyük bir aile olarak frigyahaber.com sitesine dahil olacak. Bu birleşme ile yerel ruhu kaybetmeden bölgesel habercilik yapacak olan ekip, ziyaretçilerinin de desteği ile çok farklı projeler hazırlıyor.

Sitenin genel yayın yönetmeni Mimar M. Sait Keklik "Frigyahaber.com'un Eskisehir Ajans'ın lokomotif projesi olduğunu, özellikle Eskişehir için yeni projeler hazırladıklarını " belirtirken, Haber koordinatörü Çağdaş Özyazıcı ise " Frigyahaber'in sadece bir haber sitesi olmadığını, Eskişehir Ajans yapımcılığıyla hazırlanan bir çok program ile bir haber televizyonu da olacağını" söyledi.

Profesyonel programlar
Seçkin Dedeoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Spor programı "Kale arkası" her bölümüyle 10 binlerce kişi tarafından izlenirken, Ceren Ercih tarafından hazırlanıp sunulan siyaset programı " Tarafsız" ise ilk bölümü ile kendisini kabul ettirmiş durumda. "Hem çekim hemde montaj olarak çok profesyonel bulunduğu şeklinde dönüşler aldıklarını söyleyen" Çağdaş Özyazıcı, çok kısa zamanda yeni programların da başlayacağı müjdesini de verdi.