Aylardır çok yoğun bir tempoda, daha fazla sayıda üyeye dokunmaya çalışan Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte bu temposunu iyice arttırdı. Günün hemen her saatinde sahada olan Tekgöz ve ekibi, bu kez Cengiz Topel Caddesi’ndeydi. ETO Üyesi olup olmadığına bakmaksızın Cengiz Topel’de faaliyet gösteren her işletmeye uğramaya, tüm esnaflarla kucaklaşmaya özen gösteren Erdoğan Tekgöz, işletme sahiplerinden yakın ilgi ve destek gördü.

“Değişim Seninle Başlar”ı Benimsediler

Tekgöz ve ekibini en fazla mutlu eden gelişmelerden biri ise birçok esnafın, “Değişim Seninle Başlar” sloganını benimsemiş olmasıydı. ETO’da değişime duydukları inancı dile getiren üyeler, “Değişim sizinle, bizimle başlayacak” mesajı verdi. Cengiz Topel ziyaretinde, buradaki esnaf nezdinde tüm ETO üyelerini “Değişimin parçası olmaya” davet eden Erdoğan Tekgöz, “Gelecekten, yarınlardan umutluyuz” dedi. Nisan ayında yapılacak seçimin, değişimin başlangıcı olacağını vurgulayan Erdoğan Tekgöz, şöyle devam etti:

Değişimin Parçası Olmak İsteyenlere Çağrı

“Bu kentte artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu şehirde hiçbir esnaf, tüccar, girişimci kendini yalnız hissetmeyecek, aksine ETO mensubu olmanın ayrıcalığını, gururunu yaşayacak. Eskişehir Ticaret Odası’nda şimdi değişimin zamanı. Değişime, umutlu yarınlara çok az kaldı. Değişimin parçası olmak isteyen tüm üyelerimizi, bizlerle birlikte hareket etmeye davet ediyoruz…”