Eskişehir Servis Araçları İşletmeleri Esnaf Odası Başkanlığı’na yeni seçilen Abdurrahman Yüceer, Eskişehir’de en büyük sıkıntılarının korsan servisler olduğunu belirterek, "İlk icraatımız da korsan servislerle mücadele etmektir" dedi.

Eskişehir Servis Araçları İşletmeleri Esnaf Odası Başkanı Abdurrahman Yüceer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ''Olağan kongrede Eskişehir Servis Araçları İşletmeleri Esnaf Odası Başkanı olarak seçildim. Eskişehir’de en büyük sıkıntımız korsan servislerdir. İlk icraatımız da korsan servislerle mücadele etmektir. Korsan servislerle mücadeleyi, ekibimle beraber yürüteceğiz ve mücadelede başarılı olacağız. Bu mücadelede başarılı olduktan sonra, diğer icraatlarımıza da bir program çerçevesinde devam edeceğiz.''
EF-DER Kurucularından Muharrem Sülük ve Deniz Durak ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, ''Oda Başkanı olarak seçilen Abdurrahman Yüceer ve yönetim kurulu üyelerine, ekibimizle birlikte ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunduk ve başarılar diledik. Önümüzdeki günlerde bir program dahilinde ziyaretlerimiz devam edecektir'' dediler.
Ziyaret, Yüceer’e hediye edilen Eskişehirspor formasının ve atkısının takdimi ile sona erdi.