Son olarak Hamamyolu Caddesi’ne, Eskişehir Ahbaplar grubu gönüllüleri tarafından inşa edilen kedi evleri yerleştirildi. Etkinlikte, bu dayanışma ve paylaşımın devam edeceği vurgulandı. 

Eskişehir’de de örgütlenen Ahbap, ihtiyaç duyan tüm canlıların yardımına koşuyor. ‘Gerçeğin ve sevginin peşindeyiz’ diyen Eskişehir Ahbaplar, düzenli olarak sokakta yaşayan patili ahbaplar için besleme etkinliği düzenliyor. Sokakta yaşayan kediler için kedi evleri inşa eden Eskişehir Ahbaplar, gerçekleştirdikleri besleme etkinliğinin ardından bu kedi evlerini Hamamyolu Caddesi’ne yerleştirdi. 

Etkinlikten sonra konuşan Eskişehir Ahbap Yönetim Kurulu üyesi ve Basın Sözcüsü Av. Musa Çetintaş, AHBAP ile ilgili bilgi verdi. Eskişehir Ahbap’ın 300’e yakın gönüllüsü olduğunu belirten Çetintaş, her canlıyı önemsemeyi, paylaşmayı ve dayanışmayı ilke edindiklerini söyledi. Odunpazarı Belediyesi’nin kendilerine her zaman destek verdiğini kaydeden Çetintaş, “Odunpazarı Belediyesi yaptığımız etkinliklerde büyük destek vermiş ve her daim bize güvenmiştir. Tekrardan Başkan Av. Kazım Kurt’a ve diğer çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.