Hazirandaki seçimlerle birlikte yenid öneme girilirken son başbakan olarak görevini tamamlayacak olan Binali Yıldırım, grup toplantısında kürsüye çıktı. 

Yıldırım şöyle konuştu: "Türkiye'yi güven ve istikrar çizgisine oturttuk. AK Parti'nin 16 yıllık karnesi pekiyilerle doludur. Siz ihanet şebekeleri karşısında Türkiye'ye demokrasiye sahip çıktınız Türkiye türbülansa düşmeden bugünlere geldi. Son Başbakan olarak ülkem ve milletim olarak hepinize teşekkür ediyorum.


İhanetler gördük, kalleşlikler gördük. Eşi görülmemiş ihanetleri hep beraber göğüsledik. Ülkemiz üzerindeki emperyalist tuzakları beraber göğüsledik. Cumhurbaşkanımızın şahsında ülkemize saldırdılar. Parti kapatmalarla, Gezi operasyonula, 6-7 Ekim kalkışmasıyla, darbe girişimiyle mücadele ederek bugünlere geldik.

Cumhuriyet tarihinin en büyük saldırılarına maaruz kaldığımız halde yüz akıyla çıktık. Bayrağımıza, ezanımıza sahip çıktık. Terörle başaramadıklarını ekonomik terörle başarmak isteyenler bilsin ki asla başaramayacaklar.

 Belki partimizin son grup toplantısına katılıyorum. AK Parti'nin temsil ettiği bu yüce davayı hedefine taşımaya azimle aşkla devam edeceğiz. PKK, PYD, DEAŞ gibi ihanet odaklarına set çekeceğiz mücadelemizi sürdüreceğiz. Türkiye'nin hayallerini gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Bizler bu davanın gönüllü neferiyiz. Allah birliğimizi daim eylesin. Bütün milletvekil arkadaşlarımızı minnetle selamlıyorum. Allah Türkiye'nin yolunu da bahtını da açık eylesin.24 Haziran'da güçlü iktidar için milletimizin kararına başvuracağız. Bu seçimlerde millet iradesi en güçlü eşkilde yönetime yansıyacak."