Koç Burcu: Koç burçları sıkı dursun. Şubat ayına oldukça iddialı giriş yapan Koç burçları bu ay içerisinde yine oldukça iddialı şeyler ile karşı karşıya kalacak. Aile bireyleri arasında bulunan biriyle ilgili sevindirici bir haber veya büyük bir değişime neden olacak bir taşınma söz konusu olabilir. 10 Şubattan sonra aşk hayatları ön plana çıkan koçlar şubatın ortasında meydana gelecek Güneş tutulması ile aşk ve sosyal konularda daha da etkin bir rol kazanacak. Yakınlarınızın sizden istedikleri yardımları geri çevirmeyecek bu ay bu nedenle biraz yoğun olacaksınız.

Boğa Burcu:  15 Şubat’ta oluşacak Güneş tutulması ile birlikte hayatınız için gerekli kararları almakta daha net olacaksınız. 15 Şubat öncesi göstermiş olduğunuz hassasiyeti ve iç kapanıklığından kurtulacaksınız. Bu dönemden sonra iş hayatınız için aldığınız kararlar bundan sonraki iş yaşantınızı önemli ölçüde etkileyecek. Bu ay daha çok eskiye dönüş yaşayacak olan Boğa burçları eski dostluklarını tekrar gözden geçirecek, eskiye dönüşler yaşayabilirler.

İkizler Burcu: Şubat’ta bütün gözler sizlere çevrilmiş durumda. Hali hazırda ilişkileri olan İkizler burçları ilişkilerinde problemler yaşabilir. Ve bu problemin kendilerinden değil de 3. kişiler tarafından kaynaklandığını öğrenecekler. O nedenle ileri görüşlü olmalı, ilişkiniz için kötü niyetli olan kişileri saptamalı ve tavrınızı ona göre belirlemelisiniz, ilişkinizin zarar görmesini engellemelisiniz. Aşk hayatlarının yanında iş hayatlarının da kötüye gitmesi durumda alacağınız kararlarda mücadeleci bir tavır sergileyerek işlerinizi tekrar yoluna koyabilirsiniz. 15 Şubat Güneş tutulması ile aradığınız sorulara cevaplar bulmaya başlayacaksınız.

Yengeç Burcu: Yaşanacak olan Güneş tutulması ile biraz kendi içlerine kapanacak Yengeç burçları daha çok yalnız kalma taraftarı olacak. Üzerindeki yalnızlık istediği nedeniyle Şubat ayı yengeçler için biraz zorlu geçebilir. Problemleri için çözüme kavuşamayan yengeçler korkmasın, bu ay hep böyle geçmeyecek. İş anlamında olumlu gelişmeler yaşayabilir ve hep hayalini kurduğunuz kariyeriniz için fırsatları iyi değerlendirebilirsiniz. Şubat ayında hesaplarınıza dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu: Kariyer anlamında sıkıntılı bir ay geçirebilir, ortaklıklarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz. İş anlamında bir dönüm noktası yaşayacak olan Aslan burçlarının aşk hayatları ise oldukça olumlu sonuçlar elde ederek ilerleyecek. Yarım kalmış tüm konular, belirsizlikler çözülecek ve kazandığınız netlik sayesinde aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak. Sevdiğiniz ile huzur dolu ve aynı zamanda romantik bir ay sizleri bekliyor.

Başak Burcu: Şubat ayı içerisinde kariyer anlamında çok fazla fırsat elde edebilirsiniz. Bu fırsatları iyice değerlendirip mütevaziliği bir kenara bırakarak olumlu sonuçlar yakalayabilirsiniz. Bu ay emekleriniz karşılıksız kalmaya devam etmiyor. Aşk hayatınızda da huzurlu günler sizleri bekliyor. Ancak mantıklı kararlar almayı bilmeli ve gerçekleri göz ardı etmeyi bırakmalısınız. İyi niyetinizin kimseler tarafından kullanılmasına müsaade etmeyin.

Terazi Burcu: Şubat ayında kendi iç benliklerine yolculuk yaşayacak olan Teraziler, bu ay tamamen kendileri ile ilgilenecekler. Ne kadar ihmal ettikleri konular varsa kendileri için çabalamaya başlayacak ve tamamen hobilere yönelecekler. Aşk hayatları bu ay oldukça yoğun geçecek olan teraziler iyi şeyler hissedecekler. Şubat ayında karşılaşabileceğiniz her zorluk karşısında kalbinizin sesini dinlemeli ve kararlarınızı tamamen hislerinize göre almalısınız. İçe dönüşleriniz nedeni ile iş hayatını aksatmamalı, işinize dört elle sarılmalısınız.

Akrep Burcu: Bu ay kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Aniden değişen şartlar karşısında yapmanız gereken tek şey sakinliğinizi korumak olacaktır. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışmalı, değişen şartların tekrar eski haline dönmesini beklemelisiniz. Şubat ayı sizler için sevgiyi hissetmek ve karşınızdaki insanlara da bunu hissettirmek isteyeceğiniz bir ay olacak. Hayatınıza yeni giren insanlar için endişelenmemeli, aklınızı karıştırmalarına izin vermemelisiniz.

 Yay Burcu: Bu ay cesaret siz Yay burçlarında geziniyor. Eskiden beri kafanızı kurcalayan, askıya almış olduğunuz problemlerin çözüme kavuşması için kararlı olmanız gerekiyor. Bu ay bu problemlerin üstesinden gelebilecek cesareti gösterecek ve kesi kararlar alabileceksiniz. Hayatınızı düzene koyabileceksiniz. İlişkileri olmayan Yay burçları eski sevgilileri ile tekrar iletişim kurabilir ve ilişkilerini tekrar yoluna koymak adına ilerleyebilirisiniz ancak bunun için önce  karşı taraftan adım atmasını beklemesiniz.

Oğlak Burcu: Şubat ayında aşk ve aile hayatınız ön plana çıkacak. Hayatınızda var olmasını istemediğiniz kişiler için net kararlar alıp hayatınızdan çıkaracağınız bir ay geçireceksiniz. Aşk konusunda oldukça olumlu gelişmeler yaşayacak olan Oğlak burçları bu ay mutluluğa sahip olabilecekler. Aynı zamanda Şubat’ın 15’inden sonra şok olacağınız şeyler de öğrenebilirsiniz, bunun için hazırlıklı olun.

Kova Burcu: Şubat ayında ilgi sizin üzerinizde olacak. Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile birlikte aşk ve sevgi anlamında çok büyük farklılıklar yaşayacaksınız. Bundan sonraki yaşantınız için gerekli olan önemli kararlar alabilirsiniz. Evlilik, nişan gibi düşünceler sizleri eyleme dökmeye ikna edebilecek gibi görünüyor. Bunun dışında Şubat ayında yapacağınız harcamalara dikkat etmeli ve savurgan davranmamalısınız.

Balık Burcu: Sevgiye ve şefkate ihtiyaç duyacağınız bu ay duygusallığınız daha da ön plana çıkacak. Bu nedenle olumsuz şeylerden oldukça uzak durmaya çalışacağınız bir ay olacak Şubat ayı. Olumsuz olarak gördüğünüz şeyler karşısında mücadeleci bir tavır takınmalı ve pes etmemelisiniz. Bu nedenle biraz yoğun geçecek olan bu ayda iş anlamında da oldukça yoğun olacaksınız. Ayrıca bu ay bazı etkinlikler düzenleyebilir ve bunları yöneten kişi sizler olabilirsiniz.