Gizlilik Politikamız

Kayıt işlemleri;

Eskişehir Haber sitesine  üye olmak için üye kayıt formunun eksiksiz oalrak doldurulması ve kaydın onaylanması gerekmektedir. Bu formda müşteri kişisel ve iletişim bilgileri istenmektedir. Bu bilgiler yasal haklarda belirtilen durumlar için kullanılabilir.

Ek bilgi toplanması;

Eskişehir Haber sitelerinin farklı yerlerinde kullanıcılarında yeni bilgiler talep edebilir. Bu bilgiler kullanıcılar tarafından gönüllü olarak verilir ve bu bilgiler o andan itibaren Eskişehir Haber'a ait olur. Ancak bu bilgiler hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Bilgi yenileme;

Site kullanıcıları kendi panellerinde yönetebşlecekleri formlardaki bilgilerini istedikleri gibi siler, değiştirir veya ekleyebilirler. 

Bilgi paylaşımı;

Eskişehir Haber, üyelerinin kişisel bilgileri dışındaki genel bazı bilgileri  [ demografik, istatistik vs. ] çözüm ortakalrı ile paylaşabilirler.

Açık bilgi yayınlama;

Site kullanıcıları, internet sitelerinde yayınladıkları ticari bilgilerini tüm kullanıcılara açmış olurlar. bu konuda tüm sorumluluk site sahiplerine aittir.

Log Dosyaları

Eskişehir Haber ekibi istatistikler için kişisel bilgiler dışındaki hareketleri ip adreslerini kullanarak,  kullanımı artırma ve/veya iyileştirme amaçlı kullanabilir. Bu işlem sitelerin kullanıcıları hakkında demografik bilgiler verir. Hiçbir kişisel veriye ulaşım sağlamayı içermez.

Dış Linkler

Eskişehir Haber siteleri yasal haklarda belirtildiği gibi çeşitli amaçlarda başka sitelere linkler verebilir. Bu sitelerin içeriklerinden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Anket ve diğer uygulamalar;

Eskişehir Haber, hizmet kalitesini artırmak amacıyla bazı dönemlerde müşterilerinden çeşitli bilgiler isteyebilir. Kullanıcılar bu bilgileri gönüllülük esasıyla verir. Bu her türlü bilgiyi içerebileceğinden kullanıcılar dilerlerse bu uygulamalara katılmayabilirler. 

Dikkat!

 

Eskişehir Haber, site üzerinden hiçbir ödeme almaz ve mali işlem yapmaz.

 

ESKİŞEHİR HABER TARAFINDAN UYGULANAN GİZLİLİK POLİTİKALARI, ZİYARETÇİLERİMİZİN GÜVENLİ BİR ORTAMDA İÇERİKLERİMİZİ OKUMALARI VE  FAYDALANMALARI İÇİNDİR. UYGULAMADA BU POLİTİKALARIMIZ DIŞINDA BİR DURUMDA HEMEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.